Jump to content
pentium11

Paul Kalanithi - Elillanó lélekzet (2016)

Téma értékelése

Recommended Posts

Paul Kalanithi - Elillanó lélekzet (2016)

2MWyX.jpg

Formátum: djvu | Méret: 1.2MB

Leírás:
Emlékezz a halálra - mert beragyogja az életet!

"Az élet nem a szenvedés elkerüléséről szól, hanem arról hogy értelmet adjunk neki."
- Lucy Kalainthi

Megjelenése óta az Elillanó lélekzet vezető bestseller. Tíz hónap alatt 42 nyelven adták ki, díjakat nyer, TV-műsorok foglal?koznak vele, cikkeket, blogbejegyzéseket írnak, könyvajánló videókat készítenek róla, kézről-kézre jár az emberek között, és akik megismerik, ajándékként adják tovább barátaiknak. Mivel ma?gya?rázható ez a hatalmas érdeklődés?
Paul Kalanithi idegsebésznél 36 éves korában négyes stádiumú tüdőrákot diagnosztizálnak, és ezzel a jövő, amit feleségével megálmodtak, szertefoszlik. Úgy dönt, hogy emlékiratokban örökíti meg élettörténetét, és mindazt a jót, amit a haláltól kapott, mielőtt átadta volna magát neki. Az utolsó lapokat már felesége írta meg, miután Paul 2015. március 9-én meghalt. Így született meg ez a könyv.

"A halál gondolata aggasztó, de hiába: mégsem élhetünk nélküle."

http://www.4file.net/8nz1dx3wgr53/Paullekzet.rar.html

Téma megosztása

Nekem is ugyanez a bajom, ha bemásolom a linket a böngésző címsorába, akkor megjelenít egy csomó honlapot, és nem a letöltő felületet dobja ki. Természetesen a megjelenítettek között nincs ott, ahonnan letölthetnék.

Azt hittem, ezt csak a google csinálja, de most feltelepítettem a mozillát, az is ugyanez.

Téma megosztása

Your content will need to be approved by a moderator

Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Jelenleg olvassa   1 member